Aroma masáž

Délka: 60 minut

Cena: 1390 Kč

Rezervovat


Tato masáž se často přidává k tradiční masáži jako doplňková služba. Terapeut může během Vaší relaxace rozptýlit éterický olej v místnosti nebo může přidat několik kapek esenciálního oleje do masážního oleje, krému, či jej aplikovat přímo na Vaší pokožku. Nejoblíbenějším éterickým olejem je santalové dřevo, zázvor, levandule, jasmín, citrusy, nebo skořice.

Postup: Jávská masáž sovým olejem, nebo Bali masáž se sojovým éterickým olejem, dle výběru zákazníka.


Taman Sari masáž

Délka: 90 minut

Cena: 1790 Kč

Rezervovat


Moderní doba, kdy nám chybí dostatek pohybu, má výrazný vliv zejména na naše záda a šíji. Královská jávská masáž se soustředí na rozmazlování ztuhlého krku a ramen, po němž přichází vytoužené uvolnění. Náš královký rituál masáže Taman Sari, inspirovaný zdravou kulturou jávské královské rodiny, je zaměřen na ošetření specifických oblastí, aby poskytl úlevu od bolestí spojené se svaly a klouby.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo éterickým olejem.


Masáž mincí

Délka: 90 minut

Cena: 1790 Kč

Rezervovat


Tato staroindonéská metoda masáže, je metoda škrábání nebo tření pokožky zaoblenou čepeli mince. 

Postup: Masáž mincí a relaxační Jávská masážJamu masáž

Délka: 90 minut

Cena: 1790 Kč

Rezervovat


Královská masáž, vycházející z tradičního léčitelství Jamu, známý jako bylinný lék z Indonésie, je vyráběn z přírodních materiálů, jako jsou kořeny, kůra, květiny, semena a ovoce. Exotická kombinace Jamu bylinných paliček a autentických jávských masážních technik, včetně akupresury, válcování a hlazení kůže Vám umožní pocítit vnitřní harmonii a nástup nové energie.

Postup: Masáž těla Jamu paličkami se sojovým olejem, nebo éterickým sojovým olejem, Jamu (Harum Sari)


Masáž horkými lávovými kameny

Délka: 90 minut

Cena: 1790 Kč

Rezervovat


Špatné držení těla, nevyhovující poloha při spánku či dlouhé hodiny strávené za počítačem mají za následek ztuhnutí určitých svalů na zádech. K jejich uvolnění je ideální příjemné teplo linoucí se z nahřátých kamenů, které jsou umísťovány na klíčové tělesné body. Horké kameny byly používány starou Jávskou civilizací, aby pomohly relaxovat a očistit něčí mysl, tělo a ducha.

Postup: Masáž horkými lávovými kameny, sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem


Premaswari masáž (masáž prováděná dvěma terapeutkami)

Délka: 60 minut

Cena: 2290 Kč

Rezervovat


Unikátní královská jávská masáž, hluboká, relaxační masáž prováděná dvěma terapeuty, kteří pracují v harmonii a vyzařují harmonické pocity pohody.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem.


Masáž nohou

Délka: 45 minut

Cena: 790 Kč

Rezervovat


Reflexiologie je aplikace tlaku na oblast nohou. Tato masážní technika napomáhá relaxovat a může pomoci zmírnit stres. Teorie reflexní masáže spočívá v tom, že oblasti chodidla odpovídají orgánům a systému celého našeho těla. 

Postup: Lázeň nohou, peeling chodidel, reflexiologie s použitím krému na chodidla a sprej na osvěžení nohou.