Taman Sari Royal Heritage Spa


Taman Sari masáže byly dlouho výsadou královské indonéských královských rodin. Po staletí užívali její členové tajných rituálů na omlazení, svěžest, očistu a pozvednutí těla a ducha.

Princezna., která se narodila s vrozenou vadou, se uzdravila právě díky rituálům TAMAN SARI.

Taman Sari Royal Heritage Spa je v Indonésii spojeno především s představitelkou královské tradice  paní DR.BRA. Mooryati Soedibyo.

Unikátní koncept indonéského spa je založen na rovnováze mezi tělem, myslí, duší a charakterem, na tradiční kosmetice a přírodní medicíně Jamu. Péče je poskytována výhradně elitními terapeutkami, které absolvovaly exkluzivní školení na Institutu vzdělávání a výcviku Mooryati Soedibyo.

Koncept Taman Sari Royal Heritage Spa byl inspirován jedinečným lázeňským palácem "Taman Sari", který byl místem, kde se králové a další členové jávské královské rodiny koupali, odpočívali, nabývali zpět energii a osvěžovali svá těla i duše.

Taman Sari Prague

Přímo v centru Prahy jsme vytvořili ráj zážitkových masáží a rituálů v autentickém prostředí navrženém a dodaném přímo královským architektem Taman Sari z Indonésie. Nechte se přenést na pár hodin do Indonesie a prožijte to, co bylo po staletí pouze výsadou královských rodin. 

Naše první setkání s královskými lázněmi Taman Sari bylo při návštěvě Indonésie  a byl to mimořádný zážitek. Jsme přesvědčeni, že lázně Taman Sari Royal Heritage Spa mohou přinést všechny výhody léčebných procedur královské rodiny Javanese Royale do našich životů. 

Dnes můžete sami poznat starověké rituály a přenest se do Indonésie a vychutnat nekonečné rozmazlování vyškolenými indonéskými terapeutkami, které získaly odbornou kvalifikaci přímo v INSTITUE OF EDUCATION AND TRAINING MOORYATI SOEDIBYO.