Rituals For Women

Kumara Ratih

150 minut

Rezervovat

3215 Kč

Exotic Wedyadari Ritual

120 minut

Rezervovat

2650 Kč

Pre-Maternity Ritual

180 minut

Rezervovat

3570 Kč

Kumara Ratih

Tělový peeling, tělová maska, masáž těla, péče o intimitu - bylinný tělový peeling, tělová maska ​​Bengkoang, sójový olej + éterický olej, byliny Ratus


Najděte ztracenou energii a omlaďte své tělo senzačním dotykem jávské tradice. Tento okouzlující rituál zahrnuje královský jávský rituál sestávající z tělového peelingu, tělové masky, masáže těla a péče o intimitu.


Exotic Wedyadari Ritual

Obličej, tělový peeling, péče o intimitu - Biocell Slunečnice / řasy, bylinné tělové peelingy, Ratus Herbs

Exotický rituál pro ženy je navržen tak, aby vás přeměnil v krásného anděla - neboli "wedyadari" ve starověkém jávském jazyce - s okouzlující směsí Bengkoang a dalších prémiových indonéských bylin.


Pre-Maternity Ritual

Masáž těla, tělový peeling, tělová maska, ošetření nohou - sójový olej, éterický olej, bylinné tělové peelingy, tělové masky Bengkoang, mléko na nohy, gel na peeling


Rituál speciálně navržený pro očekávání matek, které jim pomohou připravit se na narození dítěte / práci, psychicky i fyzicky. Po stovky let se tento rituál praktikoval mezi jávskými vznešenými ženami, aby zmírnil úzkost, zmírnil příznaky deprese a zmírnil bolesti svalů a bolesti kloubů.