Královský maximální energizující zážitek z mince

Délka: 120 minut

Cena: 2790 Kč

Rezervovat


Unikátní masáž, která je místně známá jako "Kerokan", jde o rituál, který Jávští lidé, již více než stovky let praktikují. Rituál zahrnuje použití kovové mince, jde o dermabrazivní terapii, která se používá k léčbě příznaků nachlazení, jako je bolest hlavy, nevolnost, ztráta chuti k jídlu, závratě a mdloby.

Postup: Masáž mincí, masáž těla zázvorovým olejem, nebo sojovým olejem, tělová maska Boreh.

Královský balinéský program

Délka: 120 minut

Cena: 2590 Kč

Rezervovat


Zázrakem, který prospívá celému našemu tělu, je teplo. Zahřátím dochází k uvolnění napjatých svalů, k odstranění odumřelých kožních buněk, relaxaci a celkovému uvolnění. Zažijte vřelý pocit balijské Borehové masky pro uvolnění a zcela omlazené tělo.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem, Murutův tělový peeling a Borehová tělová maska.


Královské javské rozmazlování

Délka: 180 minut

Cena: 3990 Kč

Rezervovat


Dovolte si trošku odpočinku. Relaxace prospívá nejen Vaší duši, ale také pokožce, která tak prokazatelně pomaleji stárne. Procedura je zaměřena nejen na vyčištění pleti a potlačení projevů stárnutí, ale také k podpoře krevního oběhu a celkové osvěžení. Rituál nabízí kompletní relaxaci a omlazení řadou exoticky zdravých královských procedur. Nechte přírodní byliny očistit Vaši pleť, zlepšit krevní oběh a vyživit Vaši pokožku pomocí přípravků proti stárnutí.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem, bylinný tělový peeling, tělová maska Bengkoang, Biocell facial.