Standard rituals

Royal Javanese Pampering

210 minut

Rezervovat

4165 Kč

Royal Relaxation gateaway

210 minut

Rezervovat

4165 Kč

Royal Balinese program

150 minut

Rezervovat

3140 Kč

Stress Reduction

120 minut

Rezervovat

2390 Kč

Detoxifying program

120 minut

Rezervovat

2590 Kč

Royal Javanese Pampering


 Masáž těla, tělový peeling, tělová maska, obličej - sójový olej, éterický olej, bylinné tělové peelingy, tělové masky Bengkoang, Biocell slunečnice / řasy

Rituál nabízí kompletní relaxaci a omlazení řadou exoticky zdravých královských procedur jávského těla. Nechte přírodní byliny očistit vaši pleť, zlepšit krevní oběh a vyživují vaši pokožku pomocí přípravků proti stárnutí.


Royal Relaxation gateaway

Masáž těla, tělový peeling, tělová maska, mléčná / bylinná koupel, obličej - sójový olej, éterický olej, tělový peeling z mořské soli, tělová maska ​​sopky, bahenní koupel, bylinná / pěnivá mléčná koupel / biocell Slunečnice / řasy

Osvěžte svou mysl a tělo a uvolněte veškeré napětí, které se vytváří s tímto speciálním rituálem speciálně navrženým pro zvlhčení pokožky, stimulaci krevního oběhu, odstranění odumřelých kožních buněk a detoxikaci vašeho těla.


Royal Balinese program

Masáž těla, tělový peeling, tělová maska ​​- sójový olej, éterický olej, Murutův tělový peeling, Borehova tělová maska

Rituál je složen z polohloubkové tkáňové masáže s pevným a jemným hladením. Zažijte vřelý pocit Balinese Boreh pro uvolněné a zcela omlazené tělo.


Stress Reduction

Hlava, krk a rameno, reflexologie - sojový olej, éterický olej, peelingový gel, krém na nohy


Exotická směs tradičního a moderního tělesného rituálu. Royal Stress Reduction je prostě nejlepší rituál, který uvolní vaše svaly a omladí vaše unavené tělo a nohy.

Detoxifying program

Masáž těla, tělový peeling, zábal těla - sójový olej, éterický olej, tělový peeling z mořské soli, tělová maska ​​sopky

Detoxikuje vaše tělo královským způsobem. Tento rituál pomůže eliminovat odumřelé kožní buňky, zvýšit lymfatický odtok a zmírnit svalové napětí. Naši vysoce vyškolení terapeuti učiní z vašeho pohodlí prioritu, takže se můžete při odpočinku a relaxaci dokonale uvolnit.