Vlasy a vlasová pokožka

Délka: 60 minut

Cena: 1390 Kč

Rezervovat


Neexistuje nic, jako dobrá masáž vlasové pokožky, která rozpouští napětí. Příjemná masáž hlavy spojená s výživnou péčí o vlasy je přesně tím zážitkem, který si příliš často nedopřáváme. Je ale škoda se nerozmazlovat. Naše série zelených kokosů je bohatá na živiny, které mohou lépe dosáhnout pokožky hlavy a vyživují Vaše vlasy.

Postup: Krémová koupel vlasů se zeleným kokosovým šamponem, kokosový kondicionér, zelená kokosová výživa pro vlasy.


Detoxikační program

Délka: 120 minut

Cena: 2590 Kč

Rezervovat


Detoxikuje Vaše tělo královským způsobem. Tento rituál pomůže eliminovat odumřelé kožní buňky, zvýšit lymfatický odtok a zmírnit svalové napětí. Naši vysoce vyškolení terapeuti učiní z Vašeho pohodlí prioritu, takže se můžete při odpočinku a relaxaci dokonale uvolnit.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem, tělový peeling z mořských řas a tělová maska sopky v tepelné přikrývce (wrap).


Předporodní těhotenský rituál

Délka: 150 minut

Cena: 2990 Kč

Rezervovat


Tím největším darem, který žena může dostat, je požehnání dítětem. Procedura je navržena tak, aby ženu jak fyzicky, tak psychicky připravila na očekávaný porod. Postovky let se tento rituál praktikoval mezi jávskými vznešenými ženami, aby zmírnil úzkost, zmírnil příznaky deprese a zmírnil bolesti svalů, kloubů a pomohl v odstranění strií. Masáž je maximálně šetrná, takže se nastávající maminky nemusí ničeho obávat.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem, bylinný tělový peeling, tělová maska Bengkoang, mléko na nohy, gel a peelingZeštíhlující anticelulitidní program

Délka: 120 minut

Cena: 2590 Kč

Rezervovat


Tento specialní program je velmi účinná liftingova procedura se zábalem, která pomáhá při tvarování postavy a boji proti všem druhům celulitidy. Peeling obsahuje rozdrcenou mořskou sůl, bohatou na rostlinný hořčík a mikroskopické řasy , obsahující minerály. Smícháním s masážním olejem výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály, které odvádějí z těla toxiny.

Postup: Anticelulitidní masáž sojovým olejem, nebo éterickým olejem,tělový peeling z mořské soli a mořských řas,tělový zábal z mořských řas v tepelné přikrývce (wrap).


Akupresura obličeje

Délka: 30 minut

Cena: 590 Kč

Rezervovat


Tato masáž je zaměřena na svalové body umístěny na obličeji.

Postup: Čištění obličeje, akupresura obličeje, masáž obličeje, maska a finální čištění teplou vodou.