Vlasy a vlasová pokožka

Délka: 60 minut

Cena: 1390 Kč

Rezervovat


Neexistuje nic, jako dobrá masáž vlasové pokožky, která rozpouští napětí. Příjemná masáž hlavy spojená s výživnou péčí o vlasy je přesně tím zážitkem, který si příliš často nedopřáváme. Je ale škoda se nerozmazlovat. Naše série zelených kokosů je bohatá na živiny, které mohou lépe dosáhnout pokožky hlavy a vyživují Vaše vlasy.


Detoxikační program

Délka: 120 minut

Cena: 2590 Kč

Rezervovat


Detoxikuje Vaše tělo královským způsobem. Tento rituál pomůže eliminovat odumřelé kožní buňky, zvýšit lymfatický odtok a zmírnit svalové napětí. Naši vysoce vyškolení terapeuti učiní z Vašeho pohodlí prioritu, takže se můžete při odpočinku a relaxaci dokonale uvolnit.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem, tělový peeling z mořských řas a tělová maska sopky v tepelné přikrývce (wrap).


Předporodní těhotenský rituál

Délka: 150 minut

Cena: 2990 Kč

Rezervovat


Tím největším darem, který žena může dostat, je požehnání dítětem. Procedura je navržena tak, aby ženu jak fyzicky, tak psychicky připravila na očekávaný porod. Postovky let se tento rituál praktikoval mezi jávskými vznešenými ženami, aby zmírnil úzkost, zmírnil příznaky deprese a zmírnil bolesti svalů, kloubů a pomohl v odstranění strií. Masáž je maximálně šetrná, takže se nastávající maminky nemusí ničeho obávat.

Postup: Masáž těla sojovým olejem, nebo sojovým éterickým olejem, bylinný tělový peeling, tělová maska Bengkoang, mléko na nohy, gel a peelingZeštíhlující anticelulitidní program

Délka: 120 minut

Cena: 2590 Kč

Rezervovat


Akupresura hlava a obličej

Délka: 30 minut

Cena: 590 Kč

Rezervovat